Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma
Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşımacılık kamu ya da özel kurumlara ait eşya ve ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınması ve nakil sürecidir. Evden eve nakliyat ya da parça eşya taşımacılığına göre daha ciddi , titizlik,özen ve hassasiyet gerektiren bir sektördür. Kurumsal taşımacılığa konu olacak eşyaların kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi ve korunması son derece önemli olmakla birlikte ciddiyet ve koruma gerektiren bir sektördür.  

Kurumsal taşımacılık hizmeti daha çok sağlık, eğitim, hukuk, banka ve diğer kamu kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Koç-Ak Taşımacılık Nakliyat firması olarak kurumsal taşımacılık alanında da işinin ehli ,disiplinli ve profesyonel personellerimizle sizlere hizmet sunmaktayız.

Sadece kamu kurumları değil, şirket ve ofis gibi firmaların da kurumsal taşımacılık hizmetlerini güvenle yerine getiriyoruz ve getirmekteyiz.

Kurumsal taşımacılıkta sizlere sunduğumuz hizmetler şöyle;

 Firmamız tarafından adresinize yönlendirdiğimiz eksperlerin gözetiminde taşıma için bir plan ,program ve çalışma koşulları oluşturulmaktadır.

 Ardından taşımaya konu olacak eşyalarınız için sigorta yapılmaktadır.

Kurumsal taşımacılık konusuna giren eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemlerinde düzen ve nizama daha da dikkat edilerek eşyalarınızın karışmaması sağlanmaktadır bunun için ekstra özen ve önem verilmektedir.

Bu sayede taşıma sonrasında eşya düzeninizin alt üst olması önlenerek sizlere eski ofisinizde kurmuş olduğunuz düzen yeniden en hızlı ve sağlıklı bir şekilde sağlanmaktadır.

Dosyalarınız ve düzen isteyen eşyalarınız güvenle bir şekilde yeni adresinizdeki yerlerine ,sizlere danışarak ve fikir alışverişinde bulunularak yerleştirilir.

Kurumsal taşımacılık deyince akla ilk olarak ofis, büro, fabrika, fuar, stand, okul, hastane, banka ve diğer özel kurumlar gelmektedir.

Bu tarz taşımacılık hizmetlerinde arşivler ve dosyalar özenle numaralandırılarak ayırt edilir, hiçbir şekilde karışıklık yaratılmadan taşıma hizmeti sağlanmaktadır.

Aksi halde herhangi bir karışıklık durumunda hem taşıyıcı firma, hem de kurumun bu konudan başı ağrıyabilir.

Ayrıca kurumsal taşımacılığa konu olan eşyalarda özel belgelerin yangın, sel ya da hırsızlık gibi olası felaketlere karşı da korunması son derece önemlidir. 

Kurumsal taşımacılık kelimesinin ne kadar ciddi bir iş olduğu da bu noktada bir kez daha ortaya çıkmaktadır.